Podczas 9. edycji FIR spotkamy się w Gdańsku!

12.03.2024 | Forum Inteligentnego Rozwoju

9. FIR w Gdańsku

Tegoroczna 9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju będzie eventem unikatowym – nie tylko ze względu na program, ale także na miejsce wydarzenia.

20 czerwca spotkamy się w formie elitarnego kongresu medialnego z uroczystą galą w Olivia Star w Gdańsku. W niezwykłej przestrzeni konferencyjnej na szczycie najwyższego budynku północnej Polski z najpiękniejszym widokiem na całe Trójmiasto i Zatokę Gdańską – nagrodzimy kolejnych innowatorów. W ręce wyjątkowych osób trafi także, najbardziej pożądana nagroda Lider Inteligentnego Rozwoju!

Kongres z widokiem na Zatokę Gdańską

Olivia Star to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu metropolii, tuż obok Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Olivia Business Centre jest największym centrum biznesowym w Polsce północnej.

  • 850 mkw powierzchni dla 350 osób
  • 6 m wysokości okna
  • doskonała akustyka, oświetlenie i gastronomia

Listopadowa 10. edycja FIR niezmiennie w malowniczym Uniejowie

W listopadzie w Uniejowie, po raz kolejny zagoszczą przedstawiciele nauki, biznesu i samorządu. 10. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju obędzie się w dniach 21-22 listopada 2024 roku.

Korzyści z przyjazdu na FIR nie kończą się na programie merytorycznym, w Uniejowie można robić wiele więcej. Miasto od 2012 r. ma status miejscowości uzdrowiskowej i stawia na rozwój funkcji turystyczno-rekreacyjnych. To najmłodsze polskie uzdrowisko i jedyne o charakterze geotermalnym. Poza gorącymi wodami, oferuje ciszę, spokój i bliskość natury. 

Innowacyjne sieciowanie „poznajmy się bliżej”!

W listopadzie będziemy świętować swój jubileusz! Stawiamy na ludzi, dlatego tematem przewodnim naszego „złotego” kongresu będzie przyszłość społeczeństwa. Chcemy świętować w Waszym gronie – zarówno wieloletnich jak i nowych partnerów.

Postawimy na merytorykę, liczne i angażujące tematy do dyskusji, ale także relaks i integrację. Wszyscy uczestnicy będą mogli wypocząć w Termach Uniejowskich, a w ramach 10. edycji dostępne będą specjalne pakiety integracyjne.

Pierwszy raz organizujemy tak rozbudowaną cześć Networkingową! Jubileuszowa edycja to szeroko pojęte sieciowanie jako nieodłączny element szerzenia i popularyzowania tego, co warte rozgłosu.

Dostępny będzie Pakiet VIP Innowacyjna Integracja, który dedykujemy grupom i całym działom firm. Ten pakiet pozwoli zintegrować Twój zespół!

VIP Innowacyjna Integracja:

– Wstęp PREMIUM dla 10 osób,
– Nocleg w ApartHotel Termy Uniejów dla uczestników (21 na 22 listopada 2024)

Znamienici goście, speakerzy i warsztaty szkoleniowe

W dalszym ciągu trwają nominacje do nagród w ramach 9. edycji, która finał będzie miała w Gdańsku. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 maja. Nagradzamy ludzi, którzy wierzą, że promocja projektu i wzmacnianie marki osobistej ma znaczenie dla rozwoju prowadzonych prac.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami >