Forum Inteligentnego Rozwoju

 

Forum Inteligentnego Rozwoju to unikalny kongres przyszłości – wyjątkowe wydarzenie naukowo-technologiczne poświęcone upowszechnianiu nowatorskich badań naukowych i innowacyjnych technologii, które mają dużą szansę na sukces rynkowy i polepszenie standardu i bezpieczeństwa naszego życia już teraz lub w ciągu najbliższych lat.

Kongres służy nawiązywaniu trwałych relacji między przedsiębiorcami wizjonerami, wybitnymi polskimi naukowcami ukierunkowanymi w swym działaniu na współpracę z biznesem, inwestorami oraz samorządowcami stwarzającymi atrakcyjne warunki do lokowania biznesu w swoich regionach.

Zobacz jak wygląda Forum,
na którym wręczane są nagrody

Forum Inteligentnego Rozwoju 2023

Forum Inteligentnego Rozwoju 2023

Forum Inteligentnego Rozwoju 2022

Forum Inteligentnego Rozwoju 2022

Forum Inteligentnego Rozwoju 2021

Forum Inteligentnego Rozwoju 2021

Forum Inteligentnego Rozwoju 2019

Forum Inteligentnego Rozwoju 2019

Forum Inteligentnego Rozwoju 2018

Forum Inteligentnego Rozwoju 2018

dr Jakub Koper

Zastępca Dyrektora Instytutu Badań Edukacyjnych.

 

„Forum jest doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli nauki, samorządu i szeroko rozumianego biznesu. To na tej platformie dochodzi do wymiany myśli i idei. Właśnie tutaj powstają zalążki pomysłów, które z jednej strony naukowcy prezentują na Forum, a z drugiej mamy biznes, który chce je jak najszybciej wykorzystać i wdrożyć w życie. Tego rodzaju spotkania są znakomitą okazją, żeby się wzajemnie poznać i w efekcie szybciej wprowadzić rozmaite innowacje na rynek.

Dla mnie oraz dla przedstawicieli IBE Forum to niezwykle wartościowe wydarzenie. Możemy na nim nie tylko zaobserwować wiele trendów rozwojowych, ale i pokazać własne rozwiązania w zakresie wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz idei uczenia się przez całe życie. Podsumowując – Forum potwierdza, że erę tworzenia nauki dla nauki, czyli do tzw. szuflady mamy już za sobą i to jest bardzo dobry prognostyk zarówno dla biznesu, rynku pracy, jak i całej polskiej gospodarki.”

Zgłoś swoją

kandydaturę

Chcesz dołączyć do inspirującego grona Liderów Inteligentnego Rozwoju?
Zrób pierwszy krok, opisz kim jesteś i co robisz, a my
opowiemy Ci o szczegółach inicjatywy.

Centrum Inteligentnego Rozwoju

Polityka prywatności

Centrum Inteligentnego Rozwoju

32-307-22-42

kontakt@pnir.pl

Ul. Towarowa 23

43-100 Tychy