Marcin Prokop prowadzącym Galę Nagród 8. Forum Inteligentnego Rozwoju

Marcin Prokop już po raz drugi poprowadzi Galę Nagród FIR.

Dziennikarz, laureat nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna. Prywatnie Marcin Prokop jest pasjonatem nowych technologii, sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości, pojazdów autonomicznych, industry 4.0 oraz innych zagadnień, kształtujących nasze życie w najbliższej przyszłości. Potrafi o tym opowiadać kompetentnie i zajmująco, umieszczając fachową wiedzę w kontekście zagadnień bliskich każdemu – pracy, rozrywki, samorozwoju, zachodzących zmian społecznych.

Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym „Machiny“, „Filmu“ i „Przekroju“), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu, jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze.

 

Power Speech Marcina Prokopa

Podczas 8. FIR Marcin Prokop wygłosi także power speech pt. „Odróżnij się albo znikniesz, czyli jak budować swoją wyjątkowość, zarówno w kontekście brandu, jak i marki osobistej”. W swoim wystąpieniu przedstawi jak świadomie i skutecznie zarządzać własnym wizerunkiem, reputacją oraz wartościami z jakimi chcemy być kojarzeni.