Laureaci PNIR 2017

Dowiedz się do kogo Nagrody trafiły w ostatniej edycji 2017

Kategoria: Innowacyjna Firma

  1. Amica SA
  2. Bioavlee Sp. z o.o.
  3. Cryptomind SA
  4. Deveres Sp. z o.o.
  5. eDokumenty Sp. z o.o.
  6. Fastlogic Sp. z o.o.
  7. FIAB Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
  8. Fibar Group SA
  9. Geores Sp. z o.o.
  10. Info-Projekt IT. Sp. z o. o.
  11. Interkrąż Sp. z o. o.
  12. Indoornavi Sp. z o. o.
  13. Korporacja VIP Sp. z o. o.
  14. Marcelli ADV Tech Sp. z o. o.
  15. Onwelo SA
  16. Opakowaniamax Paweł Kołaczek
  17. PalettenWerk Kozik Sp. j.
  18. PCO SA
  19. Pioma-Odlewnia Sp. z o.o.
  20. PL.2012+ Sp. z o.o.
  21. PONAR Wadowice SA
  22. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ
  23. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu Sp. z o.o.
  24. Rafako SA
  25. Seco/Warwick SA
  26. SMA Magnetics Sp. z o.o.
  27. Smart geomatic
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” w Sosnowcu
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lazurowa” w Warszawie
  30. StructView Sp. z o. o.
  31. SZEL-TECH
  32. Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o.
  33. Średzka Woda Sp. z o.o.
  34. Tomorrow Sp. z o. o
  35. Transition Technologies SA
  36. UAV Engineering Technologies Sp. z o.o.
  37. VERASHAPE
  38. Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o.
  39. Zakładu Mechanicznego „PRECYZJA” Sp. z o. o.
  40. Zentis Polska Sp. z o.o.

Kategoria: Szkolnictwo Wyższe i Nauka

  1. Centrum Badań Kosmicznych PAN
  2. Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej „Blachownia”
  3. Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy
  4. Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach
  5. Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk
  6. Katedra Biochemii i Biotechnologii Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
  7. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  8. Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego
  9. Wydział Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej
  10. Wydział Mechatroniki i Budowy Maszyn Politechniki Świętokrzyskiej
  11. Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
  12. Wyższa Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie
  13. Wyższa Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Kategoria: Samorząd przyjazny inwestorowi

  1. Gmina Brzeg Dolny
  2. Gmina i Miasto Warta
  3. Gmina Moszczenica
  4. Gmina Miejska Turek
  5. Gmina Niepołomice
  6. Miasto i Gmina Bogatynia
  7. Miasto Łuków
  8. Miasto Starachowice
  9. Powiat Garwoliński

Alicja Adamczak

Prezes Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2002-2019

„Jestem przekonana, że przyznawanie Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju przyczyni się w istotnym stopniu do podniesienia świadomości wielu środowisk naukowych, biznesowych i samorządowych w obszarze inteligentnych specjalizacji oraz komercjalizacji dokonań naukowo-technicznych. Inicjatywa ta niewątpliwie służy podkreśleniu kluczowej roli nowatorskich rozwiązań w życiu gospodarczym i społecznym.”

Zgłoś swoją

kandydaturę

Chcesz dołączyć do inspirującego grona Liderów Inteligentnego Rozwoju?
Zrób pierwszy krok, opisz kim jesteś i co robisz, a my
opowiemy Ci o szczegółach inicjatywy.

6 + 1 =

Centrum Inteligentnego Rozwoju

Polityka prywatności

Centrum Inteligentnego Rozwoju

32-307-22-42

kontakt@pnir.pl

Ul. Towarowa 23

43-100 Tychy