Laureaci PNIR 2016

Dowiedz się do kogo Nagrody trafiły w ostatniej edycji 2016

Kategoria: Uczelnia wyższa

  1. Akademia Morska w Gdyni
  2. Centrum Transferu Technologii CITTRU Uniwersytetu Jagiellońskiego
  3. Politechnika Gdańska
  4. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  5. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Kategoria: Jednostka naukowa

  1. Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk
  2. Instytut Badawczy Leśnictwa
  3. Instytut Farmaceutyczny
  4. Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk
  5. Instytut Geodezji i Kartografii
  6. Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk
  7. Instytut Nowych Syntez Chemicznych
  8. Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy

Kategoria: Jednostka samorządu terytorialnego

  1. Gmina Brześć Kujawski
  2. Gmina Kolbuszowa
  3. Gmina Krzyżanowice
  4. Gmina Kurzętnik
  5. Gmina Narewka
  6. Miasto Gorlice
  7. Miasto Kobyłka
  8. Miasto Łuków

Kategoria: Państwowe jednosteki budżetowe

  1. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie
  2. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie

Kategoria: Fundacja

  1. Fundacja Badań i Rozwoju Nauki

Kategoria: Innowacyjna Firma

  1. ABM SPACE Sp. z o. o.
  2. Astri Polska Sp. z o. o.
  3. Astronika Sp. z o. o.
  4. Braster S.A.
  5. Cemex Polska Sp. z o. o.
  6. CIM-mes Projekt Sp. z o.o.
  7. Eko-Styl Rental Sp. z o. o.
  8. Fabryka Kotłów „Fako” S.A.
  9. Fabryka Maszyn Spożywczych Spomasz Pleszew S.A.
  10. Fiab Sp. z o. o. Sp. k.
  11. GMV Innovating Solutions Sp. z o.o.
  12. Hertz Systems Sp. z o.o.
  13. InPhoTech Sp. z o. o.
  14. IRES TECHNOLOGIES Sp. z o.o.
  15. Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  16. Krakowski Park Technologiczny Sp. z o. o.
  17. Kratki.pl Marek Bal
  18. Laboratorium Badań Napędów Lotniczych „Polonia Aero” Sp. z o.o.
  19. LERG S.A.
  20. Lubelski Dom Efektywny Energetycznie Sp. z o. o.
  21. Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. w Wardyniu Górnym
  22. MMT Małgorzata Tasiemska
  23. N7 Mobile Sp. z o. o.
  24. Nano Games Sp. z o. o.
  25. International Com Sp. z o. o.
  26. Nieruchomości MSW Sp. z o. o.
  27. Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego Sp. z o.o.
  28. Profit Network Sp. z o.o.
  29. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o. o.
  30. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe KOLTECH Sp. z o.o.
  31. SSK Rail Sp. z o.o.
  32. STEINHOF Sp. z o.o. Sp. k.
  33. Stem Cells Spin S.A.
  34. Średzka Woda Sp. z o.o.
  35. Zakład Mechaniczny Mestil Sp. z o.o.

Alicja Adamczak

Prezes Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2002-2019

„Jestem przekonana, że przyznawanie Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju przyczyni się w istotnym stopniu do podniesienia świadomości wielu środowisk naukowych, biznesowych i samorządowych w obszarze inteligentnych specjalizacji oraz komercjalizacji dokonań naukowo-technicznych. Inicjatywa ta niewątpliwie służy podkreśleniu kluczowej roli nowatorskich rozwiązań w życiu gospodarczym i społecznym.”

Zgłoś swoją

kandydaturę

Chcesz dołączyć do inspirującego grona Liderów Inteligentnego Rozwoju?
Zrób pierwszy krok, opisz kim jesteś i co robisz, a my
opowiemy Ci o szczegółach inicjatywy.

8 + 3 =

Centrum Inteligentnego Rozwoju

Polityka prywatności

Centrum Inteligentnego Rozwoju

32-307-22-42

kontakt@pnir.pl

Ul. Towarowa 23

43-100 Tychy