Jak wizjonerzy rozwiążą problemy współczesnego świata?

9.04.2024 | Forum Inteligentnego Rozwoju

PNIR Uniejów

Debata „Globalne problemy okiem wizjonerów” podczas 9. FIR w Gdańsku

Debata z udziałem Liderów Inteligentnego Rozwoju, w trakcie której speakerzy poruszą gospodarczo-społeczne problemy współczesnego świata.

Będziemy szukać odpowiedzi na liczne pytania! Spytamy jakie rozwiązania mogą zaoferować i czy jesteśmy na nie gotowi oraz jak ważną rolę w osiąganiu zamierzonych celów pełnią unijne środki?
Dyskusja, poprzedzona panelami prezentacyjnymi w wykonaniu krajowych Liderów Inteligentnego Rozwoju, będzie traktować o szansach, zagrożeniach i kierunkach dla rozwoju polskich badań oraz innowacji we współpracy z biznesem, również międzynarodowym.

Wśród debatujących znajdą się bowiem zarówno naukowcy, doświadczeni we wdrażaniu efektów swoich badań na rynku krajowym oraz zagranicznym, jak również przedstawiciele firm i instytucji wspierających międzynarodowy transfer wiedzy i technologii.

Stronę naukową w dyskusji będą reprezentowali profesor Piotr Fiedor oraz profesor Piotr Moncarz. Dwaj wybitni polscy naukowcy, doświadczeni w prowadzeniu międzynarodowych projektów badawczych oraz implementacji ich w warunkach rynkowych, we współpracy z międzynarodowymi instytutami i przedsiębiorstwami.

Prof. Piotr Fiedor

Ekspert, nauczyciel akademicki na stanowisku badawczo-dydaktycznym w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Prof. Piotr Moncarz

Założyciel i wice-przewodniczący oraz główny technolog firmy XGS Energy, Inc

Perspektywę świata biznesu przedstawią Pani Dorota Morka (prezeska zarządu Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej), Agnieszka Bochacka (Cloud Stategy & Transformation – PwC) oraz Paweł Bochniarz (MIT Enterprise Forum CEE). Absolutni liderzy w unowocześnianiu, globalizacji oraz wprowadzaniu innowacji w działalności przedsiębiorstw. Debatę poprowadzi Rafał Kunaszyk (wiceprezes zarządu, Eurokreator T&C Sp. z o.o.), doświadczony moderator dyskusji, a także osoba współpracująca projektowo z wieloma międzynarodowymi przedsiębiorstwami i instytucjami, m.in. Komisją Europejską i ONZ.

Dorota Morka

Prezeska Zarządu Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej

Agnieszka Bochacka

Cloud Stategy & Transformation – PwC

Paweł Bochniarz

Partner Zarządzający w Radix Ventures – funduszu Venture Capital

Rafał Kunaszyk

Wiceprezes Zarządu, Eurokreator T&C Sp. z o.o.

Ostatni dzwonek na zgłoszenia

9. Forum Inteligentnego Rozwoju już 20 czerwca!
Oznacza to, że na zgłoszenia chęci uczestnictwa w tym prestiżowym i cenionym wydarzeniu pozostało już naprawdę niewiele czasu.

Chcesz podzielić się swoim sukcesem? Chcesz zostać zauważonym? Chcesz poznać Liderów Inteligentnego Rozwoju? Zgłoś się już teraz!

Zadzwoń do nas, odpowiemy na każde Twoje pytanie!
Tel. +48 32 307 22 42.

Stawiamy na prestiż i rozgłos

9. Forum Inteligentnego Rozwoju ponownie skupi w jednym miejscu prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju.
W ramach wielotematycznych debat, speakerzy podzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem. Stawiamy także na skuteczne sieciowanie, których owocem mogą być długofalowe relacje. Chcemy by o innowacjach usłyszało jak najwięcej osób, stąd także medialny charakter wydarzenia.

Sprawdź Program Wydarzenia na stronie Irforum.pl >

Wszystkie punkty merytoryczne programu 9. Forum Inteligentnego Rozwoju, a także uroczystą galę wręczenia nagród pionierom ze świata nauki, biznesu czy samorządu będziecie mogli śledzić w największych branżowych, ogólnopolskich mediach, w tym na portalu Forbes.pl.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami >