Kolejna edycja nagród rusza!

Rok 2024 to niezwykle intensywny czas.

W tym roku zorganizowane zostaną, aż dwie edycje Forum Inteligentnego Rozwoju. 9. oraz jubileuszowa, 10. edycja wydarzenia. Podczas kongresów, odbędą się Gale wręczenia nagród, na których uhonorowani zostaną laureaci między innymi Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.


Przygotowania do tych wydarzeń rozpoczęły się już w listopadzie 2023 roku. Od pierwszego dnia działań organizacyjnych nominację, za niezwykłe osiągnięcia naukowe otrzymało już kilkanaście instytutów naukowych oraz uczelni.

W tym roku nagrody będą przyznane między innymi w kategoriach innowacyjna firma, samorząd dostępny dla mieszkańca i inwestora, wspieranie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki, spółka miejska przyjazna mieszkańcowi, innowacje społeczne, kultura i dziedzictwo narodowe, a także nauka i edukacja przyszłości.


Warto również wspomnieć, że pierwszy raz na Gali wręczenia nagród 9. Forum Inteligentnego Rozwoju zostanie przyznana Nagroda Lider Inteligentnego Rozwoju. To prestiżowe wyróżnienie powstało z myślą o indywidualnych
osiągnięciach innowatorów ze świata nauki i biznesu.

Nominacje i rozmowy z wieloma partnerami nadal trwają, jest to idealny czas by zgłosić swoją działalność do 9., a także 10. Edycji Nagród Forum.